Vizyon

SAĞLIKLA VE GÜVENLE HALK EKMEK

Fabrikamız, son model taş tabanlı, hemşehrilerimizin damak tadına uygun, tam otomatik, sağlık koşullarına uygun hijyenik bir tesis olarak kurulmuştur.

Üretimimiz, Fabrikamız, Nakil araçlarımız, Ekmek transfer kasalarımız ve tüm faaliyetlerimiz  “Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliği ve Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekmek Çeşitleri Tebliğ” ile diğer ilgili yasal mevzuatlara uygun olarak hazırlanmıştır.

Üretimimiz sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Oluşturduğumuz laboratuar ile un maya gibi hammaddelerin girişinden ekmek üretimine kadar tüm aşamalar denetim altındadır. Ürünlerimizde insan sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal veya yabancı madde kullanılmamaktır. Un ve diğer ana hammaddeler bölgemizin ve ülkemizin en kaliteli ürünlerinden özenle seçilmektedir. Çalışanlarımız üretim esnasında ve fabrika içerisinde hijyen kurallarına harfiyen uymakta ve sağlık kontrolleri rutin olarak yapılmaktadır. Fabrikamız, Sağlık ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca çıkartılmış kanun ve yönetmeliklere uygun olarak hazırlanmıştır.